Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Sharon

Numer telefonu : 0086-13713922792

WhatsApp : +008613713922792

Free call
Shenzhen CHNTOP Screen Printing Machinery Co., Ltd

24 lata służby

24 lata innowacji

24 lata wzrostu

 

CHNTOP DOSTARCZA INTELIGENTNE URZĄDZENIA DO AUTOMATYCZNEGO DRUKOWANIA SITOWEGO ORAZ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA DO SITODRUKU KLIENTOM NA CAŁYM ŚWIECIE

  • Shenzhen CHNTOP Screen Printing Machinery Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: CHNTOP Ilość pracowników: 80~120
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia:
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
CHNTOP jest dobrze znany ze swoich innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu do sitodruku, a produkty zostały rozszerzone z przygotowania do druku, drukowania, obróbki po oprogramowanie, technologii drukowania sitowego i usług szkoleniowych. Do tej pory mamy największy system produkcji i wsparcia technicznego linii drukarskiej, z kompleksową i zintegrowaną linią produktów, aby lepiej obsługiwać rynek sitodruku.

Firma CHNTOP wdrożyła ISO9001 ze ścisłym systemem zarządzania i pomiaru jakości. Główne produkty uzyskały certyfikat bezpieczeństwa CE z niezależnym prawem importu i eksportu. CHNTOP przyznał certyfikaty przedsiębiorstw Shenzhen High-tech, National High-tech przedsiębiorstw, Shenzhen Benchmark Enterprises.

CHNTOP stara się dostarczać klientom pełny zakres precyzyjnych, automatycznych i inteligentnych rozwiązań do sitodruku, zaawansowanej technologii i wysokiej jakości usług, aby dążyć do osiągnięcia międzynarodowego producenta, zostać liderem branży poligraficznej i stale promować jego rozwój.

Po 20 latach gromadzenia technologii i doświadczeń marketingowych, CHNTOP odkrył odpowiednią drogę do własnego rozwoju i przewagi konkurencyjnej na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie maszyn do sitodruku. Stosujemy „jakość, technologię, usługi, innowacje” jako naszą politykę marki i kompleksowo promujemy niezależne innowacje technologiczne. Ponadto nie tylko ustanawiamy system zarządzania karierą naukową i tworzymy sprzyjające środowisko, aby przyciągać i zachęcać do rozwoju najlepszych talentów, ale także dysponujemy doświadczonym, wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem badawczo-inżynieryjnym z zaawansowaną technologią drukowania, aby zapewnić stabilność i ciągłość rozwój firmy.

Każdego dnia ludzie CHNTOP starają się przekraczać oczekiwania klientów dotyczące produktów i usług ze względu na ich innowacyjne wartości i wysiłki. CHNTOP rośnie i rozwija się z Tobą ręka w rękę w przyszłości.

Historia
Usługa
Posiadamy największy system produkcji i wsparcia technicznego linii drukarskiej, z kompleksową i zintegrowaną linią produktów, aby lepiej obsługiwać marke do sitodruku

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

qt6@quan-tong.com
+008613713922792
0086-13713922792